Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü

Laboratuvar Politikası

Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü Arkeometri Laboratuvarı, analiz faaliyetlerini; gizlilik, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerine bağlı kalarak, yetkinliği sağlanmış, gerekli tüm eğitime sahip ve tecrübeli personel ile gerçekleştirmektedir.

Yapılan tüm çalışmalarda, bilimsel etik ilkelerine bağlı kalmanın yanı sıra yapılan işlemlerdeki hiçbir kalite unsurunu göz ardı edilmeden tüm yasal yükümlülükler yerine getirilmektedir.

Tüm yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve bu teknolojilerden kurumsal olarak faydalanarak tüm çalışmalarını şeffaflık ilkesine bağlı gerçekleştirmektedir.

Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü, tüm faaliyetlerini TS EN ISO/IEC 17025:2017 standardının şartlarına, ulusal ve uluslararası gereklilikler ve mevzuatlara uygun olarak gerçekleştirmekte ve yönetim sistemini sürekli iyileştirmektedir.

This website was created and maintained with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of Weglobal inc. and do not necessarily reflect the views of the European Union.
Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü ©️ Copyright 2021
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram