Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü

Ayşe DÖNMEZ

Avukat

20 Eylül 1995 tarihinde Malatya ilinde doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Ankara’da tamamladıktan sonra 2014 yılında TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Hukuk Fakültesine girdim ve 2019 yılında mezun oldum. Mezuniyetimin ardından avukatlık mesleğini seçerek 2019 – 2020 yılları arasında Ankara Barosu bünyesinde stajımı tamamladım. Hali hazırda avukat olarak çalışma hayatıma devam etmekteyim. AB – Türkiye Anadolu Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü Projesinde Kanun Tasarısı ve Yönetmeliği’nin hazırlanmasında ve Enstitü’nün hukuki altyapısının geliştirilmesinde yardımcı uzaman olarak çalıştım. Bu önemli projede yer almama vesile olan M. Hakan Tanrıöver’e teşekkürlerimi sunarım.

Bu websitesi, Avrupa Birliği'nin mali desteğiyle oluşturulmuş ve sürdürülmüştür. Bu websitesinin içeriği yalnızca Weglobal Danışmalık A.Ş'nin sorumluluğundadır ve Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü ©️ Copyright 2021
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram