Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü

Güniz ATIS AZRAK

Kilit Uzman 3 / İletişim ve Etkinlikler

Güniz Atıs Azrak Üsküdar Amerikan Kız Lisesi mezunudur. Lise öğretiminin ardından Öğrenci Değişimi Programı ile eğitimine San Diego Mount Carmel High School’da devam etmiştir. Yurda dönmesinin ardından Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde masterını tamamlamıştır. İş hayatına Conrad Hotellerinde başlayan Azrak, 10 yıl boyunca buradaki görevine devam etmiştir.

Akabinde Aija Hotel’de yöneticilik, sonrasında ise Crown Plaza gibi sektörün önemli konaklama otellerinde Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştur. Bu görevlerinin ardından İstanbul Modern’de 6 yıl boyunca Genel Müdürlük görevini yürüten Azrak, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde de 6 yıl Genel Müdürlük görevlerini üstlenmiştir.

Güniz Atıs Azrak halen Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü Projesi’nde İşletme, Etkinlik ve İletişim Danışmanı olarak görev almaktadır.

Bu websitesi, Avrupa Birliği'nin mali desteğiyle oluşturulmuş ve sürdürülmüştür. Bu websitesinin içeriği yalnızca Weglobal Danışmalık A.Ş'nin sorumluluğundadır ve Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü ©️ Copyright 2021
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram