Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü

Kenan ÇARPAN

Proje Koordinatörü

carpankenan@gmail.com

Mayıs 1984’te İzmir’de doğdu. Tüm eğitim öğretim hayatını İzmir’de tamamladı. İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği bölümünde lisansını tamamladı. Yüksek Lisansını Güney Danimarka ve Flensburg Üniversitesi’nin çift diploma programında ‘Avrupa Çalışmaları’ bölümünde tamamladı. 2013 yılında Avrupa Birliği projelerinde yer almaya başladı. Bu zamana kadar 7 farklı Avrupa Birliği projesinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Bunu yanı sıra 2019 – 2021 yılları arasında Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) da uzman olarak da çalışmıştır. Halihazırda AB-Türkiye Anadolu Arkeolojisi ve Kültürel Miras Enstitüsü Projesi’nde Proje Koordinatörü ve Eğitim Uzmanı görevine devam etmektedir.

Uzmanlık Alanları: Avrupa Birliği, Proje Yönetimi, Paydaş Yönetimi, Eğitim, Siyasi Tarih

Bu websitesi, Avrupa Birliği'nin mali desteğiyle oluşturulmuş ve sürdürülmüştür. Bu websitesinin içeriği yalnızca Weglobal Danışmalık A.Ş'nin sorumluluğundadır ve Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü ©️ Copyright 2021
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram