Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü

Sevinç ESER

Proje Asistanı

22 Ağustos 1986 yılında Hatay’da doğmuştur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenim hayatını Hatay’da tamamlamıştır. 2012 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Yine 2012 yılında Sabacı Holding bünyesinde yer alan Adana AVİVASA Bölge Müdürlüğü’nde Satış Danışmanı olarak çalışma hayatına başlamıştır.
Çeşitli Avrupa Birliği projeleri ve STK’larda 2016’dan beri dört yıllık deneyime sahiptir. Proje yönetimi, planlama, bütçeleme, muhasebe, veri girişleri ve etkinlik yönetimi gibi konularda deneyim kazanmıştır. İlk olarak Hatay’da “International Resquee Commiteee Turkey” firmasında veri girişler konusunda çalışmıştır. Ardından 2017 yılında Project Group’un ve WYG’nin yürütmekte Hatay’da yürütmekte olduğu Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projesi’nde Proje Asistanı olarak çalışmıştır.
2018 yılında aynı firma bünyesinde AB birliği tarafından finanse edilen Elazığ İş Geliştirme Projesi’nde Proje Sorumlusu olarak iki yıl boyunca görev almıştır. Proje Sorumlusu olarak Ankara’da Sağlık Bakanlığı tarafından ve AB tarafından finanse edilen “SIHHAT” projesinde görevine devam etmiştir. Şu an WEglobal Danışmanlık A.Ş’nin yürütmekte olduğu AB-Türkiye Anadolu Arkeolojisi ve Kültürel Miras Enstitüsü Projesi’nde aynı göreve devam etmektedir.

Bu websitesi, Avrupa Birliği'nin mali desteğiyle oluşturulmuş ve sürdürülmüştür. Bu websitesinin içeriği yalnızca Weglobal Danışmalık A.Ş'nin sorumluluğundadır ve Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.
Türk Arkeoloji ve Kültürel Miras Enstitüsü ©️ Copyright 2021
Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram